نقد فیلم آنی هال 1977 اثر وودی آلن

فردی سراغ روانپزشک می‌رود و می‌گوید دکتر برادرم دیوانه است؛ او فکر می‌کند مرغ است.” دکتر می‌گوید چرا او را برای درمان نمی‌آوری؟ و یارو می‌گوید: “می‌خواهم اما تخم‌مرغ‌هایش را نیاز دارم!”. خب، فکر می‌کنم این تقریبا همان چیزی است که اکنون من در مورد رابطه احساس می‌کنم؛ می‌دانید، آن‌ها کاملا غیرمنطقی، احمقانه و پوچ هستند و … ولی، آه …، حدس می‌زنم ما همچنان به آن‌ها ادامه می‌دهیم چون، اکثر ما تخم‌مرغ‌هایش را نیاز داریم.” در ادامه استدیومگ به نقد فیلم آنی هال اثر وودی آلن می پردازیم.

فهرست مطالب

نقد و بررسی فیلم آنی هال ؛ آنی هال یک عاشقانه صرف

نقد فیلم آنی هال ؛ وودی آلن و سبک فیلمسازی وی

روابط، اساس پیشبرد داستان فیلم

فیلم دانستن درباره ی آلوی و طبع آلنی اوست چرا که همین نوع ساختار و تقابل پرسوناژها در انتزاع دوربین فیلمساز است و خود الوی از همین نزاع درون مایه گرفته است. روابط، اساسِ پیشبرد داستانِ فیلم است ؛ رابطه ی انسان با محیطِ پیرامون اَش از کودکی و رابطه ی همین انسان با آدم های دیگر و البته رابطه ای فرامتنی ، که می شود همان رابطه ی شخص با خودش وَ سپس رابطه ی این منِ جدید با مخاطب، که به طرزِ طبیعی واردِ دنیای آدم ها شده است.

تحلیل و بررسی فیلم وودی آلن ؛ ترکیب تدوین و فیلمبرداری

نقد و بررسی فیلم آنی هال اثر وودی آلن در استدیو مگ

نقد فیلم آنی هال 1977 اثر وودی آلن به قلم نیما کمالی :
3.5/5

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقد فیلم آنی هال 1977 اثر وودی آلن”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس