نقد فیلم سوگلی (The Favourite)

فیلم سوگلی (The Favourite) نامزد اسکار با نقش‌آفرینی الیویا کلمن و اما استون و کارگردانی یورگوس لانتیموس فیلمی بسیار سرگرم‌کننده و یک کمدی پرنشاط با درون‌مایه زندگی پر‌زرق‌ و ‌برق و رفتار‌های سلطنتی در کاخ های سلطنتی است و از نظر نگارنده بهترین فیلم کارگردان اثر است. در ادامه با استودیومگ در نقد فیلم سوگلی (The Favourite) همراه ما باشید.

نقد فیلم سوگلی (The Favourite) نامزد اسکار

نقد فیلم سوگلی (The Favourite) آخرین اثر لانتیموس

در فیلم سوگلی (The Favourite) نامزد اسکار تقلید درستی دیگر از لحاظ بصری از سینمای “کوبریک “داریم. قاب های «واید» و بعضی سکانس ها «فیش آی »و نماهای «لو انگل» که حجم عظیمی از سقفِ کاخ بر سر آدم ها را نشان می دهد، یاد آور فیلم “ بَری لیندون” اثر “ استنلی کوبریک” است. همه ی این ها می دهند فیلمی کلاسیک ، هم در روایت و هم در اجرا که قطعاً اثری قابل ارجاع و کالت خواهد بود.

یورگوس لانتیموس، این کارگردانِ منتقد در آخرین اثرش با فاصله گرفتن از سبک سورئالیستی خود، سعی در بیان نقد خویش دارد و تا حدود زیادی هم موفق عمل می کند.

نقد فیلم سوگلی (The Favourite) از نگاه منتقدین

امتیاز نگارنده به فیلم سوگلی (The Favourite):
3.5/5

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقد فیلم سوگلی (The Favourite)”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس