فضای کاربری در پریمیر (Workspace)

فضای کاربری در پریمیر (Workspace) در اصل همان چیدمان اصلی برنامه پریمیر است. ورک اسپیس یا فضای کاربری طبق سلیقه تدوینگر قابل تغییره.  یعنی شما جای تمام پنل ها رو میتونید عوض کنید و هر طور که راحتید اون ها رو بچینید که Workspace پیشنهادی ما به شما برای فضای کاربری پریمیر اینه که  تایم لاین در پایین صفحه ، پنل پروجکت و افکت کنترل در سمت چپ ، پنل Program در وسط و پنل Source و Effects هم در سمت راست مانیتور شما باشند.

من محمد مشهدی توی این مقاله ی آموزشی قصد دارم به صورت کامل فضای کاربری در پریمیر (Workspace) رو به شما آموزش بدم. در صورت اشتیاق برای دونستن اطلاعات بیشتر در مورد این پنل میتونید توی دوره ی رایگان پریمیر ما شرکت کنید.

بستن پنل های بلا استفاده

برای خلوت تر شدن محیط کار(Workspace) پنل های بی استفاده رو ببیندید که تاثیر زیادی داره. برای این کار کافیه روی اسم پنلی کلیک راست و Close panel را بزنید.

اضافه کردن پنل در فضای کاربری در پریمیر

برای این کار کافیه به سربرگ Window برید و پنل مورد نظرتون رو انتخاب کنید. با دیدن تصویر زیر کامل ورک اسپیس رو یاد میگیرید:

فضای کاربری در پریمیر

تو همون پنل window  میتونید یک Workspace  جدید بسازید و اسمش رو تعیین کنید. میتونید تغیرات رو به work space فعلی تغیر بدید و یا میتونید به workspace اولیه برگردید و باز هم میگم تموم Work space ها اختیاری است بعضی از پنل  ها هم کلید میانبر دارند مثلا کلید میانبر پنل تایم لاین Shift+3 است که حتی کلید میانبر هارو هم میتونید تغییر بدید و این مساله رو به طور واضح تو مقاله های قبلی توضیح دادیم و برای خوندن این مقاله میتونید به سایت استودیو میم برید و مقاله های قبلی ما رو هم بخونید.

امیدوارم که از فضای کاربری در پریمیر (Workspace) هم لذت برده باشید.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

دیدگاه خود را بنویسید
  1. سربرگ های پریمیر | آموزش تدوین فیلم با پریمیر

    11 مهر 1399

    […] ی تمامی پنل ها در این سربرگ است که ورک اسپیس پریمیر قسمت اصلی این سربرگ […]

مشاهده نظرات بیشتر
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس