آموزش پنل پروگرم پریمیر (program)

پنل پروگرم در پریمیر به ما کمک میکند که تغییراتی که در تایم لاین روی پروژه ی خودمون اعمال کردیم رو بتونیم مشاهده کنیم . برمیگردیم سر مثال آشپزی خودمون که اگر تدوین فیلم و پریمیر رو به آشپزی تشبیه کنیم ، این پنل برای ما مثل در قابلمه میمونه که با ما اجازه میده محتویات درون قابلمه رو مشاهده کنیم و تغییراتی که روی غذا اعمال کردیم رو ببینیم و به اصلاح بچشیم. من محمد مشهدی توی این مقاله فوق العاده به صورت کامل و تصویری پنل پروگرم رو به شما آموزش میدم.

جزئیات پنل پروگرم

در دوطرف این پنل اعدادی را با رنگ آبی مشاهده میکنید.Playhead Position : در سمت چپ ملاحظه میشود و زمان فعلی را نشان میدهد.Out Duration : در سمت راست ملاحظه میشود و کل زمان را به ما نشان میدهد.که در تصویر پایین به صورت کامل گفته شده است:آموزش پریمیرپنل پروگرم قسمت های مختلی دارد که در زیر ویدیو و با کلیک روی علامت + میتوانید ببینید.در پنل پروگرم زیر ویدیویی که پخش میشود نیز میتوانید علائمی را ببینید که بنا بر نیاز شخصی خود میتوانید آنها را شخصی سازی کنید. که برای مثال برای چند دوربینه مشاهده کردن ، اضافه کردن محدوده ی امن safe Margin، انتخاب قسمتی از ویدیو (Mark in & Mark out ) اسکرین شات گرفتن از ویدیو(Export Frame ) و… که به صورت کامل در مقالات قبلی و یا دوره ی رایگان گفته شده. شما میتوانید با مطالعه ی مقالات قبل به صورت کامل به پنل  پروگرم مسلط شوید.برای مثال در 2 عکس زیر مختصرا آموزشی داده شده:پنل پروگرم در پریمیرآموزش مقدماتی پریمیر

امیدوارم که از این قسمت آموزشهای ما هم لذت برده باشید.

ارتباط با استودیو میم

به شما دوستان عزیز و جویای علم پیشنهاد میکنم جهت بالا بردن اطلاعات خودتون در مورد نرم افزار پریمیر از دوره ی رایگان ما دیدن کنید.همچنین میتونید از بقیه ی مقالات ما هم دیدن کنید که به صورت تصویری همراه با توضیحات کامل تکنیک های مختلف تدوین در نرم افزار پریمیر به شما آموزش داده شده است.برای ارتباط با ما میتوانید از طریق سایت استودیو میم و یا اینستاگرام تدوینگر شو اقدام کنید.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

دیدگاه خود را بنویسید
  1. پنل سورس در پریمیر (source) | استودیو میم | آموزش پریمیر | تدوین فیلم

    11 مهر 1399

    […] سورس در پریمیر مانند پنل های تایم لاین، پروجکت و پروگرم نیست و جزء پنل های غیر ضروری پریمیر است که میتواند […]

مشاهده نظرات بیشتر
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس