پرفروش ترین فیلم های کمیک در تاریخ سینما

۵ فیلم پرفروش دنیای ابرقهرمان ها از جمله معروف ترین آنها انتقام جویان که اکثرا منبعی به جز  کتاب های کمیک ندارند کدام فیلم ها اند؟ در ادامه این مقاله در استدیومگ با پرفروش ترین فیلم های کمیک همراه باشید.

فهرست مطالب

Black Panther (2018) از سودآور ترین فیلم های کمیک

Avengers: Age of Ultron (2015)

فیلمنامه این اثر بر پایه کمیک the avengers اثر استنلی بزرگ است. فروش این مجموعه و 3 فرانچایز دیگرش توانست رتبه اول پرفروش ترین فرانچایز های جهان کسب کند! کارگردان و نویسنده این اثر نیز جاس ویدن می‌باشد. این فیلم با اکران سه بعدی آیمکس و دو بعدی توانست رتبه یازدهم از پرفروش ترین فیلم‌های تاریخ را به دست آورد. و اما داستان فیلم انتقام جویان از پرفروش ترین فیلم های کمیک می‌خواهند به پایگاه ولفگنان حمله کنند. بعد از حمله آنها به دو نمونه آزمایشی برخورد می‌کنند که دارای قدرت فرا انسانی هستند

The Avengers (2012) از پرفروش ترین فیلم های کمیک

درسال 2012 فیلم انتقام جویان از سودآور ترین فیلم های کمیک در هفته اول اکران رکورد فروش بسیاری از گیشه‌ها را شکست. داستان این فیلم درمورد لوکی، برادر ناتنی و دشمن خونی ثور است. او درحال گسترش دادن به قلمرو خود است. لوکی تصمیم می‌گیرد به زمین حمله کند و قلمرو یک پارچه‌ای را تشکیل دهد. در اینجا انتقام جویان، جان بر کف مقابل لوکی و ارتشش می‎‌ایستند. نویسندگی و کارگردانی این فیلم را جاس ویدن بر عهده داشته است.

Avengers: Infinity War (2018)

رتبه پنجمین فیلم پرفروش تاریخ در لیست فیلم‌های ابرقهرمانی رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. به کارگردانی برادران روسو و نویسندگی مارکوس و مک‌فیلی. تهیه کنندگی کوین فایگی، پرودوسر معروف فیلم های ابرقهرمانی. او در کارنامه خود فیلم‌های مشهوری چون اونجرز، مردعنکبوتی دور از خانه، بلک ویو، بلک پنتر، انت من، دکتر استرنج، آیرون من و… را دارد. ثانوس بعد از به دست آوردن سنگ های ابدیت است و انتقام جویان می‌خواهند مقابل او ایستادگی کنند. در آخر ثانوس با به دست آوردن سنگ‌های قدرت نصف جمعیت زمین را ناپدید می‌کند که این شامل برخی از انتقام جویان نیز می‌شود.

Avengers: Endgame (2019) از پرفروش ترین فیلم های کمیک

فیلم انتقام جویان پایان بازی هم به پرفروش ترین فیلم دنیای کمیک و هم به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل شد! فیلم انتقام جویان پایان بازی به کارگردانی برادران رسو (آنتونی روسو و جوزف روسو) و نویسندگی استیون مک‌فیلی و کریستوفر مارکوس. پیش‌تر نیز این دو نویسنده در فیلم‌های کاپتان آمریکا: سرباز زمستان، کاپتان آمریکا: جنگ داخلی و انتقام جویان: جنگ ابدیت با برادران روسو همکاری داشته‌اند. داستان فیلم در ادامه سری مجموعه ‌اونجرز است. زمانی که ثانوس نیمی از جمعیت جهان را ناپدید کرده و حال بازمانده انتقام جویان برای شکست ثانوس گرد هم می‌آیند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پرفروش ترین فیلم های کمیک در تاریخ سینما”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس