اقتباس‌ های احتمالی نتفلیکس از بازی های ویدئویی

با موفقیت‌های مجموعه انیمیشنی کسلوانیا و لایو اکشن ویچر، دور از انتظار نیست که نتفلیکس باز هم به سراغ اقتباس از بازی‌های ویدیویی معروف برود. در ادامه با استدیومگ همراه باشید تا نگاهی به اقتباس‌ های احتمالی نتفلیکس از بازی که به صورت رسمی توسط نتفلیکس تایید شده است داشته باشیم.

فهرست مطالب

Assassin's Creed

یکی از محبوب ‌ترین و معروف ترین بازی های ویدیویی در سراسر دنیا Assassin’s Creed  است که توسط یوبیسافت منتشر شد. در سال 2016 نسخه سینمایی این بازی با بازیگری مایکل فسبندر ساخته شد که مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار نگرفت. ظاهرا نتفلیکس قصد دارد اقتباس از بازی Assassin’s Creed  بسازد داشته باشد اما یوبیسافت و نتفلیکس هنوز اطلاعات خاصی درباره داستان و شخصیت‌های اصلی منتشر نکردند. البته مقاله‌ای در وب سایت رسمی یوبیسافت منتشر شده که بر اساس آن:

«طبق قرداد ساخت مجموعه‌های مختلفی در دستور کار است که شامل؛ یک لایو اکشن حماسی، انیمه و انیمیشن»

Cyberpunk: Edgerunners

استودیو Trigger قد دارد انیمه‌ای بر اساس یکی از معروف ترین بازی‌های ویدیویی سی دی پروجکت رد یعنی Cyberpunk 2077  است. این بازی در پاییز 2020 منتشر شد و اقتباس انیمه‌ای آن انتظار می رود در سال 2022 از نتفلیکس پخش شده و به یکی از بزرگترین اقتباس های احتمالی نتفلیکس از بازی باشد.

Cyberpunk: Edgerunners نیز در نایت سیتی رخ می دهد اما با داستانی تازه و نو روایت شده و حول محور موضوعاتی مثل اصلاح بدن می‌گردد. این انیمه دومین اقتباس نتفلیکسی از آثار سی دی پروجکت رد است.

Splinter Cell از اقتباس‌ های احتمالی نتفلیکس از بازی

نتفلیکس و یوبیسافت روی مجموعه انیمیشنی بازی ویدیویی Splinter Cell از معروف ترین بازی های ویدیویی از کمپانی تام کلنسی کار می‌کنند. بازی Splinter Cell در سال 2013 منتشر شد و این انیمیشن را می توان احیا کننده روایت بازی دانست.

 Splinter Cell یکی از اقتباس‌ های احتمالی نتفلیکس از بازی به خاطر سبک مخفیانه و البته عینک سبز شخصیت اصلی ما و ناجی ما در داستان شناخته شده و روایت آن حول بخش خیالی در آژانس امنیت ملی (NSA)  و مقابله با تهدیدات است.

The Division

The Division از معروف ترین بازی های ویدیویی تام کلنسی از یوبیسافت است که اقتباس نتفلیکسی آ‌ن را شاهد خواهیم بود. یوبیسافت تنها اظهار کرده است بازیگران و عوامل در حال کار روی این اقتباس هستند.

داستان The Division از معروف ترین بازی های ویدیویی یکی از اقتباس‌ های احتمالی نتفلیکس از بازی درباره نیویورک آخرالزمان است که پس از یک پاندمی مرگ آور اتفاق می افتد.

Devil May Cry یکی از اقتباس‌ های احتمالی نتفلیکس از بازی

در سال ۲۰۱۸ «ادی شنکر» تهیه کننده کسلوانیا اظهار کرد مجموعه انیمیشنی Devil May Cry در دست ساخت است و احتمالا به همراه کسلوانیا بخشی از جهان bootleg multiverse  باشند.

طرفداران ردیت در سکانسی از فصل سوم کسلوانیا شاهد پیدا شدن ریبلین شمشیر معروف دانته بودند. هنوز نتفلیکس و کپکام درباره اینکه آیا این طرح داستانی است که در حال توسعه است یا نه، اطلاعاتی در اختیار قرار نداده اند

Castlevania

لید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Sonic the Hedgehog یکی از اقتباس‌ های احتمالی نتفلیکس از بازی

نتفلیکس چندی پیش در حساب توئیتری‌اش اعلام کرد یک مجموعه انیمیشن سه بعدی از Sonic The Hedgehog در راه است. البته تا به حال به جز تاریخ انتشار و شرکای ساخت هیچ اطلاعات دیگری منتشر نشده است. اما با توجه به حضور Wildbrain، استودیویی که برنامه‌های معروفی برای کودکان تولید می‌کند، می توان حدس زد که نتفلیکس این بار مخاطبان جوان تر را هدف گرفته است.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اقتباس‌ های احتمالی نتفلیکس از بازی های ویدئویی”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس