تصویر پشت صحنه آواتار 2

وبسایت توتال فیلم در جدیدترین مطلب اختصاصی خود تصویری از پشت صحنه  آواتار 2 را به اشتراک گذاشت که بازیگر اصلی آن را نشان می دهد.

پشت صحنه آواتار 2

داستان فیلم و پشت صحنه آواتار 2

استودیوی فاکس قرن بیستم در اواخر سال 2009 فیلمی به نام آواتار را منتشر کرد. این اثر به دلیل تعداد زیادی از نقاط قوت خود از جمله جلوه های بصری بسیار واقع گرایانه مورد توجه قرار گرفت و نزدیک به 3 میلیارد دلار فروخت. این اتفاق آواتار را به یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ تبدیل کرد.

با توجه به پایان و البته اجرای فوق العاده، پیش بینی می شد که جیمز کامرون ادامه داستان را در قالب قسمت های بعدی به تصویر بکشد. پیش بینی هایی که محقق شده و قسمت دوم تا پنجم در دست ساخت است. البته قسمت های چهارم و پنجم هنوز نور تولید را دریافت نکرده اند. در ادامه مقاله پشت صحنه آواتار 2 با ما همراه باشید.

داستان آواتار در قرن بیست و دوم روایت می شود. منابع زمین رو به اتمام است و بشر با بحران انرژی دست و پنجه نرم می کند. در چنین شرایطی، آنها به وجود منبع عظیمی در سیاره پاندورا پی می برند. انسان ها باید سرعت استخراج را افزایش دهند و این آنها را در خط مقدم جهت یابی قرار می دهد. موجودات انسان نما با پوست آبی.

بومیان پاندورا برای طبیعت خود احترام خاصی قائل هستند و نمی خواهند توسط انسان ها نابود شود. شخصیت اصلی انسانی به نام جیک سالی است که توسط فناوری خاصی به داخل یک کشتی منتقل می شود. پس از تعامل با ساکنان پاندورا و آشنایی با شیوه زندگی آنها، تصمیم می گیرد در کنار آنها بایستد و در مبارزه با انسان ها به آنها کمک کند.

وبسایت توتال فیلم در جدیدترین مطلب اختصاصی خود تصویری از پشت صحنه فیلم آواتار ۲ را به اشتراک گذاشته است. این عکس سم ورتینگتون و جیمز کامرون را نشان می دهد که در کنار هم ایستاده اند و به سوژه ای خارج از کادر می خندند. این در حالی است که این بازیگر استرالیایی لباس مخصوص موشن کپچر بر تن کرده است. در زیر می توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

از آنجایی که فاصله نسبتاً زیادی با انتشار قسمت دوم آواتار داریم، کمپین تبلیغاتی هنوز شروع نشده و جزئیات کمی در دسترس است. جیک سالی و نایتری با اطلاعات کمی تشکیل خانواده داده و زندگی آرامی دارند. با آماده شدن ارتش انسانی برای حمله مجدد، شخصیت های اصلی داستان مجبور می شوند در قسمت های مختلف پاندورا دست به ماجراجویی بزنند و قبایل دیگر را از خطر قریب الوقوع آگاه کنند. آنها همچنین باید سایر اقوام را متقاعد کنند که علیه مردم اتحاد تشکیل دهند.

پشت صحنه آواتار 2

این مقاله که توسط وب سایت توتال فیلم منتشر شد، نه تنها شامل تصویر پشت صحنه  آواتار 2 بود، بلکه شامل مصاحبه ای با جان لاندو نیز بود. او به همراه جیمز کامرون یکی از دو تهیه کننده این پروژه است و در مصاحبه اخیرش جزئیات جدیدی از فیلمنامه را فاش کرده است. به گزارش طباف، خانواده سالی پس از شروع عملیات انسانی مجبور می شوند خانه خود را ترک کنند و به صخره ها بروند که محل زندگی قبیله ای امن به نام متکاینا است.

قسمت دوم آواتار در تاریخ 16 دسامبر 1401 (مصادف با 16 دسامبر 2022) در ایالات متحده روی صفحه نقره ای اکران خواهد شد. قسمت های بعدی به ترتیب در سال های 2024، 2026 و 2028 برای اکران برنامه ریزی شده است.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تصویر پشت صحنه آواتار 2”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس