پکیج فایل های مخصوص سانسور در پریمیر

یکی از مهمترین موارد برای اینکه بتونید ویدیو هاتون رو خیلی خنده دار تر و جالب تر بکنید و یا اگه می خواید اسم شخص خاصی و یا کلمه خاصی استفاده نشه توی ویدیو تون بهترین راهش سانسور در پریمیر هست. در ادامه با پکیج فایل سانسور ویدئو با استودیو میم همراه باشید.

سانسور در پریمیر

فایل سانسور ویدئو کجا بدرد میخوره؟!

این سانسور در پریمیر خیلی میتونه بهتون کمک بکنه چون خیلی جاها به دردتون میخوره مثلا توی مصاحبه های تلویزیونی که بین شبکه‌های مختلف شکل می‌گیرد که ممکن است یک شخص نخواین برده بشه و ممکنه یک بخش از یک مصاحبه باید سانسور شه که اگه اینجا این مورد رو بلد نباشین خیلی جاها به مشکل برمی خورید.

حالا واسه سانسور در پریمیر چیکار کنیم؟!​

برای سانسور برخی فایل‌ها فقط کافیه یه عکس بزارید روی دهنت اون که حرفایی که گفته رو نشه لب خونی کرد و صدای بوق بزارین زیرش که اون کلمه که گفته شده شنیده نشه و یکم صدای فحش که گفته شده کمتر بشه شما فقط با همین کار راحت میتونید فیلم تون رو سانسور بکنید و خیلی جاها به دردتون میخوره.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پکیج فایل های مخصوص سانسور در پریمیر”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس