آموزش ترفند موزیک ویدیوی آهنگ کیلو کیلو گاد پوری

امروز قصد داریم به شما ترفند موزیک ویدیوی آهنگ کیلو کیلو گاد پوری رو در نرم افزار افترافکت به شما آموزش بدیم تا بتونید با یه ترفند و تکنیک ساده کُلی موزیک ویدیوی باحال و خفن بسازید و به همه نشون بدید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مراحل اجرای ترفند موزیک ویدیوی آهنگ کیلو کیلو

در این قسمت از مقاله، می خواهیم یکی از تکنیک های موزیک ویدیویی آهنگ کیلو کیلو از پوری رو بهتون آموزش بدیم. تو قسمتی از موزیک ویدیو یک قسمت از دربِ پشت سر سوژه، با ضرب آهنگ جدا و کمی جابجا میشه و برمیگرده سرجاش و یه حالت خفن به موزیک ویدیو میده. بریم که بهتون این ترفند موزیک ویدیوی آهنگ کیلو کیلو رو بهتون یاد بدیم.

ترفند موزیک ویدیوی آهنگ کیلو کیلو

 

  1. برای اجرای ترفند موزیک ویدیوی آهنگ کیلو کیلو ابتدا ویدیو رو وارد افترافکت کنید و ازش یک composition بسازید.

  2. لایه رو انتخاب کنید و از قسمت effects and presets، پلاگین موکا پرو رو سرچ کنید و وارد نرم افزار mocha pro شوید. بعد از اینکه وارد نرم افزار موکا پرو شدید ابزار explain tool رو از قسمت نوار ابزار انتخاب کنید. سپس بخشی از ویدیو که می خواهید این تکنیک موزیک ویدیویی رو روش انجام بدید، انتخاب کنید.

  3. بعد از اینکه بخش مورد نظر رو با موکا پرو انتخاب کردید، در قسمت پایین نرم افزار گزینه track رو بزنید و صبر کنید تا عملیات تِرَکینگ انجام بشه.

  4. بعد از اینکه عملیات تِرَکینگ تموم شد، ویدیو رو سیو کنید و از موکا خارج بشید و به افترافکت برگردید.

  5. در افترافکت از قسمت تنظیمات پلاگین موکا روی matte کلیک کنید و اون رو باز کنید. سپس روی گزینه Create AE masks کلیک کنید تا اون تِرَکینگی که انجام دادید به ماسک تبدیل بشه.

  6. حالا یه duplicate از لایتون بگیرید و از لایه زیری mask رو پاک کنید. (حالا یک لایه کلی داریم و یک لایه ماسک شده.)

  7. لایه بالایی رو انتخاب کنید. سپس کلیدهای ترکیبی p+s رو بزنید و به position و scale، در چند فریم، کی فریم بدید. به این صورت که به یک کی فریم، فریم اول بدید و 3 فریم جلوتر برید و دوباره کی فریم بدید و position و scale رو تغییر بدید. این کار رو برای چند فریم پشت هم ادامه بدید و در آخرین فریم، position و scale رو به حالت اول برگردانید تا ماسک یا سوژه به حالت اول برگرده.

  8. در آخرین مرحله تمام کی فریم ها رو انتخاب کنید و F9 رو بزنید تا تبدیل به easy ease بشه و تمام، حالا به راحتی میتونید از این تکنیک در کارهای خود استفاده کنید.

 

دوره افترافکت

 

سخن پایانی

آموزش ترفند موزیک ویدیوی آهنگ کیلو کیلو هم به پایان رسید حالا میتونید برای مشاهده فیلم این آموزش به پیج اینستاگرام تدوینگرشو مراجعه کنید و یکبارهم آموزش این تکنیک رو به صورت تصویری یاد بگیرید. اگر در شروع یادگیری افترافکت هستید میتونید در دوره افترافکت استودیو میم شرکت کنید.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ترفند موزیک ویدیوی آهنگ کیلو کیلو گاد پوری”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس