4 روش ساختن سکانس در پریمیر

ساخت سکانس در پریمیر مرحله ی بعد از ایمپورت فایل به پریمیر است که کاری بسیار ساده است و برای این کار 4 روش وجود دارد که به صورت کامل در این مقاله به صورت تصویری برای شما توضیح میدهیم. من محمد مشهدی توی این مقاله ی آموزشی قصد دارم به طور کامل این تکنیک رو به شما یاد بدم. در صورت اشتیاق برای دونستن اطلاعات بیشتر در مورد این پنل میتونید توی دوره ی رایگان ما شرکت کنید.

روش اول ساخت سکانس در پریمیر:

روش اول ساختن سکانس در پریمیر اینه که بعد از اینکه فایل هاتون رو ایمپورت کردید فایل مورد نظرتون رو با درگ & دراپ ساده فایلتون رو داخل New Item بندازید تا یک سکانس با فرمت و بیت ریت ویدیوتون براتون بسازه و دیگه نیازی هم نیست که فرمت ویدیوتنو رو انتخاب کنید که ساده ترین روش برای ساخت سکانس همین روشه که نه نیاز به تعین فرمت داره و در ضمن بعد از این که سکانس رو براتون ساخت فایل رو وارد تایم لاین میکنه. 

مانند تصویر زیر:

ساخت سکانس در پریمیر

روش دوم ساخت سکانس در پریمیر:

روی New Item کلیک راست کنید و اولین گزینه که sequence است رو انتخاب کنید تا سکانس براتون ساخته بشه.

مانند تصویر زیر:

ساخت سکانس در پریمیر

روش سوم ساخت سکانس در پریمیر:

توی پنل پروجکت کلیک راست کنید و در بخش New Itemباز هم گزینهsequence رو انتخاب کنید.

مانند تصویر زیر:

ساخت سکانس در پریمیر

روش چهارم ساخت سکانس در پریمیر:

تو سربرگ فایل بخش New sequence رو انتخاب کنید که این هم براتون یک سکانس میسازه.

مانند تصویر زیر:

ساخت سکانس در پریمیر

در ضمن سکانس ساخته شده در پریمیر برای شما وارد پنل پروجکتتون  هم میشه و اگه فایل های داخل تایم لاینتون پاک شد میتونید توی پنل پروجکت روی سکانس کلیک کنید و همون فایل هایی که توی سکانس انداختید براتون باز میشه .

و در اصل اخر سر که کارتون تموم شد و پروژه رو سیو کردید  سکانس ساخته شده براتون باز میشه پس پروژه ی نهایی شما همون سکانستون است.

امیدوارم که از این قسمت آموزشهای ما هم لذت برده باشید

ارتباط با استودیو میم

به شما دوستان عزیز و جویای علم پیشنهاد میکنم جهت بالا بردن اطلاعات خودتون در مورد نرم افزار پریمیر از دوره ی رایگان ما دیدن کنید. همچنین میتونید از بقیه ی مقالات ما هم دیدن کنید(ماننداین مقاله که درمورد New Item( ساختن سکانس در پریمیر) بود که به صورت تصویری همراه با توضیحات کامل تکنیک های مختلف تدوین در نرم افزار پریمیر به شما آموزش داده شده است.

برای ارتباط با ما میتوانید از طریق سایت استودیو میم و یا اینستاگرام تدوینگر شو اقدام کنید.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “4 روش ساختن سکانس در پریمیر”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس