هدایای ویژه

شاید یکی از سوالات زیر، سوال شما باشد:

بعد از سفارش و تکمیل مراحل خرید، لایسنس دوره تون رو دریافت میکنید و در نرم افزار اسپات پلیر که لینک های دانلود آن نیز در اختیارتون قرار میگیره وارد نرم افزار میکنید و دسترسی شما به فایل های دوره باز میشه.

تایم یادگیری هرفرد نسبت به خودشه ولی به طور میانگین اگه هرروز آموزش ببینید و تمرین کنید حداکثر تا یک ماه اما اگر تایم محدودی دارید حداکثر دو تا سه ماه به پریمیر مسلط خواهید شد.

  • می توانید به صورت پروژه ای کار تدوین فیلم انجام دهید.
  • میتوانید در شرکت های تولید محتوا و شرکت های اموزشی استخدام شوید.
  • میتوانید در زمینه تدوین با پریمیر مدرس و استاد شوید.
  • می توانید از طریق پنل فریلنسری تدوینگر شو در آمدزایی کنید.

فضایی که هنرجو ها مهارت ها و تخصص هاشون رو به همراه اطلاعات دقیق تماس ثبت میکنن و تیم پشتیبانی تدوینگر شو متناسب با توانایی هاتون پروژه های تدوین را از شهر های مختلف کل ایران به شما معرفی میکنن.

به صورت حضوری و در تهران برگزار میشه و فیلم سمینار هم بهتون داده میشه.

رسیدن به درآمد های بالا توسط شما نیاز به دو پایه اساسی داره:

آموزش و پایش تخصصی ما و از طرف دیگر دقت، چابکی و مسئولیت پذیری شما.

ما صحت آموزش و پایش خودمون رو تضمین میکنیم ولی امکان تضمین کردن عملکرد شما رو نداریم.

بله حتی اگر تا حالا اسم پریمیر هم نشنیده باشید بعد از دوره تسلط کامل روی نرم افزار پیدا می کنید این دوره از صفر صفر آموزش داده میشه.

ما هم قبول داریم که شرایط اقتصادی سختی وجود داره.

اما این دوره فرصت خوبیه برای به درآمد رسیدن.
بعد از گذراندن دوره و تبدیل شدن به یک تدوینگر حرفه ای این مبلغ فقط دستمزد یک الی سه پروژه شما خواهد بود به نظر شما نمی ارزه 1/800/000 تومان پرداخت کنی و مهارتی به دست بیاری که ماهانه چند برابرش رو دستمزد بگیری؟!

اینکه تدوین شغل درآمد زاییست و  چرا خودمون انجام نمیدیم، کی گفته که انجام نمیدیم؟ اگه دقت کنید خود محمد مشهدی قبل از تدریس در تدوینگرشو تدوینگر بوده و ازطرفی تعداد زیادی پروژه تدوین به تدوینگرشو پیشنهاد میشه که خود محمد مشهدی امکان پذیرششون رو نداره!

و خب بجای رد کردن و حیف و میل کردن این فرصت ها، با شما سهیم میشیم.

خیر. برای شرکت در دوره تدوینگرشو 1 و شروع کار اصلا نیاز به داشتن کامپیوتر خیلی قوی نیست و شما میتونید آموزش خود را شروع کنید و با کسب درآمد از اون بعدا سیستم قوی تر برای انجام پروژه های حرفه ای تر تهیه کنید.

 

 

پشتیبانی دوره ما کاملا دائمی و تا زمانی که تدوینگرشو پابرجا باشه تیم پشتیبانی در خدمت شماست.

همچنین ما برای پاسخ به سوالات و مشکلات پریمیری و نرم افزاری شما پشتیبانی مختص به اون و برای سوالات و مشکلات لایسنس و دوره تون پشتیبانی جداگانه ای داریم.

خیر، از آن‌جایی که مطالب کل دوره پیوستگی داره باید تمام آموزش‌ها را از ابتدا تا انتها دنبال نمائید تا به نتیجه برسید. قطعا در هر بخش نکاتی وجود داره که به علم شما خواهد افزود.

درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد. ادامه درباره ما

اطلاعات تماس