پریمیر
شناسه پست: 4355
بازدید: 16

پنل پروجکت Project پنلی است که تمام فایل های ما در اون جا میگیره و اگه برگردیم به مثال آشپزیمون که پریمیر رو به آشپزی تشبیه کردیم پنل پروجکت مثل مواد اولیه این آشپزی است. من محمد مشهدی دراین مقاله قسمت های مختلف پنل پروجکت رو به شما آموزش خواهم داد. همراه ما باشید.

نحوه ی دیدن فایل ها در پنل پروجکت

قبلا 6 روش ایمپورت رو توضیح دادیم اما الان نحوه ی دیدن فایل های ایمپورت شده در پنل پروجکت پریمیر رو میخوایم برسی کنیم. یکی از اصلی ترین پنل های نرم ازار پریمیر همین پنل پروجکته پس با دقت یادش بگیرید.

صورت اول (List view)

فایل هامون(فیلم، صدا، تصویرو…) رو به صورت لیست بهمون نمایش میده.

صورت دوم (Icon View)

فایل هامون رو به صورتی نمایش میده که میتونیم یک کاوری از فایل هامون رو ببینیم و اگه موس رو روی فایل ببریم (در صورتی که ویدیو باشه) تو همون پنل پروجکت بدون صدا برامون پخش میکنه.

صورت سوم (Free Form View)

فایل ها رو به صورت عمودی همراه با کاور نشون میده  درضمن مثل صورت دوم اگه موس رو روی فایل ببریم بدون صدا برامون پخش میکنه.

مانند تصویر زیر:

کار با پنل پروجکت پریمیر
کار با پنل پروجکت پریمیر

سرچ فایل ها

روی آیکون ذره بین کلیک مکنیم و با تایپ نام فایل مورد نظر رو پیدا میکنیم.

New bin

اگه روش کلیک کنیم برامون یک پوشه درست میکنه که میتونیم اسمش رو مشخص کنیم و فایل هامون رو به صورت دسته بندی شده داخل پوشه ها قرار بدیم.

New Item

در مقاله ی New Item به صورت مفصل توضیح داده شده.

Clear

میتونیم فایلمون رو انتخاب کنیم و با استفاده از این گزینه اون رو حذف کنیم.

که در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید:

پنل پروجکت پریمیر
پنل پروجکت پریمیر

امیدوارم که از این قسمت آموزشهای ما هم لذت برده باشید

ارتباط با استودیو میم

به شما دوستان عزیز و جویای علم پیشنهاد میکنم جهت بالا بردن اطلاعات خودتون در مورد نرم افزار پریمیر از دوره ی رایگان ما دیدن کنید.

همچنین میتونید از بقیه ی مقالات ما هم دیدن کنید که به صورت تصویری همراه با توضیحات کامل تکنیک های مختلف تدوین در نرم افزار پریمیر  به شما آموزش داده شده است.

برای ارتباط با ما میتوانید از طریق سایت استودیو میم و یا اینستاگرام تدوینگر شو اقدام کنید.

بیشتر بخوانید

مورد انتظارترین بازی های 2021

مورد انتظارترین بازی های 2021

پس از موفقیت سال 2020 در زمینه بازی، 2021 بازی های بیشتر در انتظار گیمرها است. در ادامه استدیومگ قصد داریم مورد انتظارترین بازی های 2021 را بررسی کنیم. God Of War: Ragnarok صحبت از بهترین بازی [...]

از تدوینگران معروف ایرانی : هایده صفی یاری

از تدوینگران معروف ایرانی : هایده صفی یاری

هایده صفی یاری از تدوینگران معروف ایرانی (آثاری همچون فیلم های اصغر فرهادی) که در سال 1338 در شهر گرگان به دنیا آمد. او رشته ی تدوین را در مدرسه عالی تلویزیون و سینما دنبال کرد و در این رشته فارغ [...]

پرفروش ترین فیلم های کمیک در تاریخ سینما

پرفروش ترین فیلم های کمیک در تاریخ سینما

۵ فیلم پرفروش دنیای ابرقهرمان ها از جمله معروف ترین آنها انتقام جویان که اکثرا منبعی به جز  کتاب های کمیک ندارند کدام فیلم ها اند؟ در ادامه این مقاله در استدیومگ با پرفروش ترین فیلم های کمیک [...]

برندگان اسکار بهترین تدوین فیلم در پنج سال اخیر

برندگان اسکار بهترین تدوین فیلم در پنج سال اخیر

تدوین حرفه ای در سینما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است می‌تواند یک داستان معمولی را به یک شاهکار سینمایی تبدیل کند و در مراسم جایزه اسکار ، تدوین یکی از مهم ترین قسکت های این مراسم محبوب جهانی [...]