IMG_2878 (2)
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

تریلر فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) ؛ آیا برادران وارنر غافلگیرمان خواهند کرد؟!

دسته بندی :دسته‌بندی نشده 15 مهر 1400 نیما کمالی 126

پس از مدت ها انتظار کمپانی برادران وارن به وعده خود عمل کرده و تریلر فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) با نشان دادن سکورپین، ساب زیرو و مبارزان قدیمی و کلاسیک خود بازی به نمایش درآمده است.

فهرست مطالب

تریلر فیلم مورتال کمبت

فیلم مورتا کمبت به تهیه کنندگی james Wan

پس از مدت ها انتظار تریلر فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) منتشر شد. و به طرفداران، دیدی مناسب از بازسازی این لایو اکشن می دهد. لایو اکشن مورتا کامبت را سایمون مک کویید (Simon McQuoid) کارگردانی کرده و تهیه کنندگی آن را جیمز ون (James Wan) کارگردان سری فیلم های ترسناک کانجرینگ به عده گرفته است. فیلم Mortal Kombat 2021 یک گروه از شخصیت‌های بازی‌ ویدئویی از جمله  Sub-Zero (Joe Taslim), Scorpion (Hiroyuki Sanada), Raiden (Tadanobu Asano), Liu Kang (Ludi Lin), and Sonya Blade (Jessica McNamee) را دور هم جمع کرده است. این فیلم در روز ۱۶ آوریل در سالن‌های سینما و HBO به نمایش درخواهد آمد.


مورد انتظارترین بازی های 2021

تریلر فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) 2021

فیلم Mortal Kombat 2021 با بازی لوویز تان به عنوان شخصیت جدید کول یانگ بر روی مسابقات جهانی هنرهای رزمی متمرکز خواهد شد که در آن سرنوشت زمین به وسیله درگیری نیروهای خیر و شر مشخص خواهد شد. این فیلم در درجه اول شخصیت‌هایی را در اولین بازی های آرکید به نمایش گذاشته و همچنین رقابت بین Scorpion و Sub-Zero در ابتدا نقش مهمی در این روند کلی فیلم ایجاد می کند. در حالی که برخی از تصاویر و جزئیات داستان به تازگی منتشر شده‌اند، یک نگاه دقیق به فیلم جدید در حال حرکت وجود داشته‌است.

تریلر فیلم مورتال کمبت

تریلر فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) 2021

تریلر مورد انتظار فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) 2021 بالاخره منتشر شد و تعداد زیادی از شخصیت‌های بازی ویدیویی، مبارزات وحشیانه و داستان ها را آشکار کرد. شخصیت های از قبل تایید شده مانند Scorpion، Sub-Zero ، Raiden و ” Kano ” همگی همراه با شخصیت پروتاگونیست کول، بسیاری از تقابل ها و مبارزات این تورنومنت نمایان شده اند.

یکی از نکات جالب در تریلر جدید فیلم Mortal Kombat 2021 که قبلاً اشاره شد این است که به نظر می‌رسد چندین شخصیت اصلی تغییر کرده‌اند. ساب زیرو برای جادوگر Outworld، شانگ سونگ کار می کند، اسکورپیون به عنوان شخصیتی دلسوز و دل رحم تبدیل شده و حتی بنظر می رسد کانو تبدیل به یک قهرمان شده است. (حداقل تا ابتدای داستان که اینگونه است.) به نظر می‌رسد که خود مبارزان کمابیش شبیه هم باشند؛ بنابراین این تغییرات باعث خواهند شد که برخی حرکت‌های جدید و جالب را به مسابقات Mortal Kombat بدون تغییر تعداد زیادی از آنچه که طرفداران می‌دانند و دوست دارند، به ارمغان آورد.


پرفروش ترین فیلم های کمیک در تاریخ سینما

تریلر (Mortal Kombat) 2021

این تریلر همچنین برخی از مبارزان قبلی را نیز نشان می دهد که بسیار ما را به یاد بازی آن می اندازد. یک موجود غول‌آسا – به احتمال زیاد یک مارمولک – در چند عکس ظاهر می‌شود، Goro ژنرال چهار دست Outworld وارد نبرد می‌شود، و یک معما تازه از یک پرده پشت صحنه دودی بیرون می‌آید.Smoke؟ Noob Saibot؟ فقط Sub-Zero؟ این پرسش‌ها تنها زمانی پاسخ داده خواهند شد که فیلم Mortal Kombat 2021 در ۱۶ آوریل منتشر خواهد شد.

منبع: screenrant

 

نیما کمالی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :)

مطالب مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.