محمد مشهدی که بود و چه کرد 🙂

محمد مشهدی بنیانگذار مجموعه آموزشی «تدوینگرشو» و «استودیو میم » است. فعالیت‌های آموزشی او در تدوینگرشو  از سال 1398 آغاز شده و هدف او این است که مهارت‌های ضروری برای تدوینگر  شدن را به افراد مشتاق این مسیر ارائه کند.

محمد مشهدی

کمی صمیمی تر از زبان محمد مشهدی

من محمد مشهدی 25 شهریور 1377 در تهران متولد شدم و از سال 1388 ساکن شهر اصفهان هستم. سال  1393 فعالیت هنری خودمو شروع کردم و  تحصیلاتم دیپلم تصویربرداری و تدوین، کاردانی انیمیشن و کارشناسی تبلیغات تجاری هست. اما مطمئنا این تحصیلات هیچ تاثیری در بدست آمدن این جایگاه نداشت. من از 6-7 سالگی کار میکنم و قبل از تدوین خیلی جاها کار کردم؛ سوپر مارکت، میوه فروشی، عمده فروشی مواد غذایی، لبنیاتی، کارگاه پیراشکی پزی، پیتزافروشی، دفتر فنیچاپ و در نهایت بعد از سال دوم هنرستان  هم بقیه تجربه های کرای همگی آتلیه و شرکت های سینمایی و تبلیغاتی بودن.

محمد مشهدی

بعد از گذروندن شرایط سختی که توی محل کار های مختلف داشتم و همکاری با افرادی که همیشه سعی داشتن بهم بگن نمیتونی! تو مگه چند سالته که انقدر عجله داری! حالا حالا ها باید خاک بخوری تا این بازار آدم حسابت کنه و … یه تصمیم مهم گرفتم. پروژه هایی که میگرفتم خیلی خفن بود و با شرکت ها و کارخونه های زیادی کار میکردم و اتفاقا خوب هم پول در میاوردم ولی باز دلم میخواست آموزش بدم چون ارتباط با هنرجو و برکت دادن به تدوینگرها رو خیلی بیشتر دوست داشتم. با اینکه سال های 97-98 درآمد های ماهانه 7 میلیون و 10 میلیون و 15 میلیون عالی محسوب میشد ولی من این پول رو رها کردم.

محمد مشهدی

بعد از چند سال کار کردن و رزومه نوشتن برای بقیه تصمیم گرفتم سمت علاقه خودم برم و رویاهامو بنویسم و برای خودم کار کنم. تقریبا 3 سال خودمو توی خونه حبس کرده بودم و فقط مینوشتم و رویاپردازی میکردم و آموزش میدیدم. آموزش های طراحی سایت، سئو، کدنویسی، اعتماد به نفس، هدف گذاری، فن بیان، هوش کلامی، سخنرانی،  موفقیت، بازاریابی، فروش، مذاکره، مدیریت، تیم سازی و … خلاصه معتاد شده بودم به آموزش دیدن و این منو اونقدر کمالگرا کرده بود که فقط تشنه بیشتر آموزش دیدن بودم و هیچ کاری نمیکردم و فقط هی روی جزییات بی اهمیت کار میکردم و این زمان زیادی رو از من دزدید.

محمد مشهدی

توی این تایم فقط برای اینکه خرجای سایت و سرور  و دامنه و اجاره دفتر و هزینه های خودم رو در بیارم پروژه تدوین میگرفتم و آموزش تدوین میدادم و کارایی میکردم که فقط بتونم زنده بمونم و هزینه هامو بدم و مطمئن بودم بالاخره این همه کار و این همه رویاپردازی یه روزی جواب میده و بالاخره منم روی استیج سخنرانی برای صد ها نفر آدم سخنرانی میکنم و بهشون کمک میکنم تدوینگر های موفق تری باشن.  همیشه دوست داشتم به مردم کمک کنم و آموزش بدم و این علاقه ام به آموزش دادن از وقتی کلاسای خصوصیم به کلاسای گروهی و دانشگاهی تبدیل شده بود، روز به روز بیشتر میشد. چون یه حس بی نظیر میگرفتم وقتی میدیدم نتایج تدریس هام جواب داده و به چند نفر برکت دادم و دارن از  آموزش هام درآمدزایی میکنن.

محمد مشهدی

بعد از چند سال فعالیت آموزشی و حضوری در حوزه تدوین و ویدیوسازی 25 آذر 1398 پیج اینستاگرام تدوینگرشو رو راه اندازی کردم و در طول این مسیر 4 تا دفتر و استودیو عوض کردم. همیشه سعی کردم اول به نفع بچه های تیم فکر کنم و بعد به نفع خودم و این دلیل اصلی اینه که بچه های تیم تدوینگرشو همیشه برای تیم عالی بودن و خیلی عاشقانه کار کردن و به من و تدوینگرشو کمک کردن. تنها تجربه ای که خیلی به دلم میشینه و هیمشه دلم میخواد به بقیه یاد بدم اینه توی هر ارتباطی و هر مذاکره ای سعی کنید طرف مقابل رو به سود برسونید و اون بیشتر از خودتون بلده شمارو به سود برسونه. من همیشه به بچه های تدوینگرشو خیلی سود میرسونم و اونها هم همیشه سعی میکنن به من کمک کنن و سود برسونن. در همین حد ساده اس و در همین حد مهم.

آرزوم اینه که در تمام حوزه های مرتبط با تدوین و تولید محتوا فعالیت کنم و تبدیل بشم به مهد ادوبی ایران و هر کسی در هر حوزه ای مرتبط با بازاریابی محتوا و تولید محتوا فعالیت میکنه از استودیو میم آموزش ببینه. خداروشکر میکنم که در پریمیر و افترافکت به این هدف رسیدیم و آروم آروم داریم به سمت بقیه اهداف حرکت میکنیم.

فعالیت های آموزشی محمد مشهدی

  • بنیانگذار استودیو میم آکادمی
  • بنیانگذار تدوینگرشو
  • برگزاری دوره تدوینگرشو 1 (دوره جامع پریمیر)
  • برگزاری دوره تدوینگرشو 2 (دوره جامع افترافکت)
  • برگزاری دوره نردبان
  • برگزاری دوره جامع درآمدزایی از تدوین
  • برگزاری ورکشاپ جنگ بی نهایت
  • برگزاری 5 سمینار در حوزه تدوین و بازاریابی محتوایی
  • نویسنده بیش از 100 مقاله آموزش تدوین و آموزش پریمیر

راه های ارتباطی با محمد مشهدی

درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس