آموزش میوت و سولو در پریمیر (Solo و Mute)

آموزش میوت و سولو در پریمیر زیر مجموعه هایی از مقاله تایم لاین است که در این مقاله اموزش میدهیم. من  محمد مشهدی توی این مقاله ی آموزشی قصد دارم به طور کامل این تکنیک رو توی پریمیر به شما یاد بدم. در صورد اشتیاق برای دونستن اطلاعات بیشتر در مورد این پنل میتونید توی دوره ی رایگان پریمیر ما شرکت کنید.

یافتن میوت و سولو در پریمیر

میوت و سولو در پریمیر از مشکلات هر کسی میتونه باشه و اگر با پریمیر کار کرده باشید قطعا با این مشکل مواجه شدید که میخواین فقط صدای یک ویدیو پخش بشه و صدای هیچ ویدیو دیگه‌ای پخش نشه و یا میخواین همه ی صداها پخش بشه به جز یک صدای مشخص راه حل مشکل شما با آموزش میوت و سولو در پریمیر است. استفاده از آن‌ها بسیار راحت است و فقط با یک کلیک میتوانید از آن ها استفاده کنید. برای پیدا کردن Mute و Solo میتوانید در سمت چپ تایم لاین به دنبال آنها بگردید که در تصاویر پایین برای شما مشخص شده.

برای بی صدا کردن یک لایه روی علامت Mute همان لایه کلیک میکنیم.

مانند تصویر زیر:

آموزش میوت و سولو در پریمیر

برای اینکه فقط صدای یک لایه را بشنویم روی Solo همان لایه کلیک میکنیم. مانند تصویر زیر:

آموزش میوت و سولو در پریمیر

فقط کافیه یک لایه صدا رو (فرقی نمیکند) هم Solo وهم Mute کنیم.

شما میتوانید برای آنکه علاوه بر تکنیک هایی که امروز یاد گرفتید (میوت و سولو) تکنیک های جدید و باحال و خفن زیاد تری را یاد بگیرید مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و هر روز تکنیک های جدید تری یاد بگیرید.

امیدوارم که از آموزش میوت و سولو در پریمیر هم لذت برده باشید

ارتباط با استودیو میم

به شما دوستان عزیز و جویای علم پیشنهاد میکنم جهت بالا بردن اطلاعات خودتون در مورد نرم افزار پریمیر از دوره ی رایگان ما دیدن کنید. همچنین میتونید از بقیه ی مقالات ما هم دیدن کنید که به صورت تصویری همراه با توضیحات کامل تکنیک های مختلف تدوین در نرم افزار پریمیر به شما آموزش داده شده است.

برای ارتباط با ما میتوانید از طریق سایت استودیو میم و یا اینستاگرام تدوینگر شو اقدام کنید.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش میوت و سولو در پریمیر (Solo و Mute)”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس