چکونه یک فریلنسر موفق شویم؟

گاهی اوقات کار از خانه یا دورکاری ممکن است دشوار باشد. بسیاری از فریلنسرها به دلیل حواس پرتی های مختلف در این راه شکست می خورند و نمی توانند کار خود را به خوبی ارائه دهند. برای اینکه یک فریلنسر موفق باشید، چند ترفند را به شما معرفی می کنیم.

فریلنسر موفق

آخرین راز موفقیت که  ذکر نشده کار نکردن در تعطیلات آخر هفته است. شما باید با تعیین ساعات کاری در تعطیلات آخر هفته از کار کردن خودداری کنید. کار کردن در خانه به معنای دست کشیدن از زندگی نیست، پس تعطیلات آخر هفته را مانند بقیه بگذرانید.

کامپیوتر خود را خاموش کنید و از خانه خارج شوید. چیزهای جدید را امتحان کنید، سرگرمی های جدید را شروع کنید. از عصر پنجشنبه تا صبح شنبه، هر کاری که لازم است انجام دهید تا شما را از کار خارج کند. درست مانند ناهار، آخر هفته زمانی است که ذهنتان را آرام کنید تا برای کل هفته آماده شوید. در ادامه با چندین نکته از موارد یک فریلنسر موفق آشنا میشویم.

فراهم کردن مکانی مختص کار از نکات فریلنسر موفق

اختصاص مکان جداگانه برای کار در محل کار به مغز شما هشدار می دهد که هنگام نشستن پشت میز باید کار کنید، در غیر این صورت زمان استراحت فرا رسیده است. فضاهای کاری مشترک، کافی شاپ ها، کتابخانه ها و رستوران ها، مکان هایی که برای کار عالی هستند.

ساعات کاری منظم داشته باشید

ذهن انسان با یک روال منظم بهتر کار می کند. هر شب در ساعت مشخصی به رختخواب بروید و صبح در ساعت مشخصی از خواب بیدار شوید.

استفاده از وقت ناهار خود از نکات فریلنسر موفق

نیم ساعت تا یک ساعت استراحت در وسط روز ذهن شما را شارژ می کند و شما را برای نیمه دوم روز آماده می کند. قدم بزنید، یک کتاب خوب بخوانید، زمانی را با خانواده بگذرانید.

از زمان رفت و آمد استفاده ی بهینه کنید

زمانی را که دیگران صرف رفتن به محل کار می کنند، صرف مراقبت از خود کرده و برای بقیه ی روز آماده شوید. این کارها شامل خوردن، مدیتیشن، ورزش، مطالعه یا نوشتن یادداشت های روزانه است

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چکونه یک فریلنسر موفق شویم؟”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس