ساختن پروژه ی جدید در پریمیر

ساختن پروژه ی جدید در پریمیر کاری بسیار ساده و روتین برای تدوینگران است که اولین کار یک تدوینگر زمان باز کردن نرم افزار پریمیر برای ادیت فیلم است. من محمد مشهدی دراین مقاله ساخت پروژه جدید در پریمیر رو به طور کامل به شما آموزش خواهم داد. همراه ما باشید.

در ابتدای ورود شما به نرم افزار پریمیر با یک پنجره مواجه میشید که سه انتخاب به شما میدهد:

اولین انتخاب در ساختن پروژه ی جدید در پریمیر

  • از زیر مجموعه Recent ادامه‌ی کار خودتونو روی پروژه‌ی قبلی انجام بدید.
  • از گزینه Open Project یک پروژه انتخاب کنید و تغییراتتون رو روش اعمال کنید.

مانند تصویر زیر:

ساختن پروژه ی جدید در پریمیر

سومین انتخاب در ساختن پروژه ی جدید در پریمیر

برای ساختن پروژه ی جدید در پریمر گزینه New Project رو انتخاب کنید و یک پروژه‌ی جدید بسازید بعد از اینکه این گزینه رو انتخاب کردید باز براتون یک پنجره باز میشه که اولین قسمتش مربوط به اسم پروژه تون است که هر اسمی که بخواید میتونید روش بذارید، بخش دومش Location است که در ادامش می‌تونید تو بخش Browse مکان نگهداری پروژتون رو انتخاب کنید یعنی انتخاب کنید که پروژتون تو کجا ذخیره بشه، بقیه‌ی قسمت‌ها اگر روی حالت دیفالت باشن بهتره و مشکلی ایجاد نمیکنن ولی میتونید شخصی سازیشون کنید که توی دوره‌ی رایگان پریمیر به صورت کامل برای شما آموزش داده ایم.

مانند تصویر زیر:

ساختن پروژه ی جدید در پریمیر

نکته ی مهم در رابطه با ساختن پروژه ی جدید در پریمیر اینه که وقتی تمام اینکار هارو انجام دادید و وارد برنامه پریمیر شدید می‌تونید توی سربرگ File چند تا پروژه رو به صورت موازی باز کنید و یا اینکه یک پروژه رو ببندید یا اینکه تمام پروژه‌های بازتون رو ببندید که برای همه اینها میتونید کلید میانبر هم انتخاب کنید که مثلا کلید میانبر بستن پروژه‌ایی که توش هستید Ctrl +Shift +W است که با انتخاب این کلید میتونید پروژه ی فعلیتون رو ببندید

امیدوارم که از این ساختن پروژه ی جدید در پریمیر هم لذت برده باشید.

به شما دوستان عزیز و جویای علم پیشنهاد میکنم جهت بالا بردن اطلاعات خودتون در مورد نرم افزار پریمیر از دوره‌ی رایگان ما دیدن کنید.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان استودیو میم پاسخ داده خواهد شد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساختن پروژه ی جدید در پریمیر”
درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس