برای دریافت لایسنس هر یک از دوره‌ها روی آن کلیک کنید

درباره استودیومیم

تیم استودیومیم و تدوینگرشو با هدف گسترش دانش و هنر تدوین فیلم با پریمیر و درآمدزایی تدوینگران از سال 1392 مشغول به فعالیت شده. اکنون با برگزاری دوره های آموزش تدوین فیلم و دوره پریمیر و دوره افترافکت و سمینارهای کشوری در حوزه تدوین به فعالیت خود ادامه می دهد.

اطلاعات تماس
 
قوانین اسپات پلیر
دقت کنید که دسترسی به فیلم های آموزشی دوره بـه صـورت کـد لایسنس هست، یعنی شما روی یک دستگاه میتونید دوره رو مشاهده کنید. بعد از دریافت کد لایسنس برای مشاهده فیلم ها، دقت کنید روی دستگاهی که تصمیم نهایی گرفتید ، لایسنس رو فعال کنید.برای دریافت لایسنس جدید مشکلاتی از قبیل: میخواهـم از سیستمم منتقـل کـنـم بـه موبایل ، لپتاپـم ضعیفه میخواهم سیستمم را ارتقا بدهم، میخواهم روی تلفن همراه و سیستمم همزمـان فـعـال کـنـم، میخواهـم بـروم مسافرت و روی لپ تاپـم مشـاهده کنم، سیستم جدید خریداری کردم، قطعات سیستمم را عوض کردم ، تلفـن همراه یا سیستمم را دزدیده اند و مشکلاتی از این قبیل پذیرفته نمیشود.

حتما قبل از تعویض ویندوز به نکات زیر توجه کنید
نسخه آخر اسپات پلیر را نصب کنید، لایسنس قبلی خود را وارد کنید و یک جلسه از دوره که تا به حال مشاهده نکرده اید رو پخش کنید و بعد ویندوزتون رو عوض کنید. در غیر این صورت مسئولیت تمام مشکلات احتمالی و دسترسی نداشتن و …. با شخص هنرجو میباشد.